::..İgRa..::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
::..İgRa..::

Oku.! Yaradan Rabbinin Adıyla Oku...!

AnasayfaAnasayfa  igra Blogigra Blog  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII

4 posters
YazarMesaj
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici
igra

Job/hobbies : madem ölüm tek bir defa gelecek,,,ODA neden ALLAH için olmasın...

HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Empty
MesajKonu: HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII   HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 10:46 am

slm Uzun bir aradan sonra tekrar burdayım.. Bakıyorum forum bayağı geri kalmış bazı bölümlerde ve bende şimdi haftanın konuğu olarak yeni üyemiz biricik yeğenimi haftanın konuğu seçiyorum ....haftanın konuğu nazlı .... aile A.E.OL SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOK SEVİYORUM:356:

Gelsin sorular:
Nazlım nelerden hoşlanırve nelerden hoşlanmaz,idealleri,hedefi ve bize kısaca kendinden bahsetsn diğer üyelerde soru arasın HIH
https://igra.1forum.biz
nazlı
Üye
Üye
nazlı

MesajKonu: Geri: HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII   HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 9:49 pm

slm teyzecim kusura bakma yeni açabildim ancak... daha doğrusu bu bölümü yeni keşfettim.anca cvp yazabildim

gl ben nazlı anadolu lisesine gidiyorum.
gl yalancılıktan hiç hoşlanmam. ileride genetik mühendisi olmak istiyorum. inşallah başarılı olurum.
gl en sewdiğim şey teyzemin fıstıklı dolması... tabi kitap okumayı müzik dinlemeyi çok sewiyorum..
ama hobilerim arasında en ilginci ve üzüntülerimi attığım şey resim yapmak. resim yapmayı çok sewiyorum.

gl umarım kendimi size birazcık tanıtabildim sorularınızı bekliyorum...
(kendini beğenmiş insanlardan nefret ederim.)by by A.E.OL
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör
NURUSEMU77

MesajKonu: Geri: HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII   HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 11:16 am

slm canımm...önce kutluyorum konuk seçildiğin için.Nazlıcığım hazır ol sorular geliyoooooo.Öncelikle genetik mühendisi olacağına sevindim bizede faydan olur belkiii Very Happy Very Happy

EWET İŞTE SORULARIM:

1-HAYATTA BAŞARININ SIRRI SENCE NEDİR?
2-OKUMAK İSTEMEYEN BAZI GENÇLERE TAVSİYEN NELERDİR?(bu okuldan kaçanlara ders olur belki) Very Happy (laf yerine gitmiştir umarım)
3-ASLA DEDİĞİN 3 ŞEY NEDİR?
4-VAZGEÇEMEDİĞİN 3 ŞEY NEDİR?
5-SİLMEK ELİNDE OLSAYDI DÜNYADAN VEYA HAYATINDAN SİLEBİLECEĞİN 3 ŞEY NEDİR?
şimdilik yeter galiba soru çokta seni birden bunaltmayım dedim canım Very Happy Very Happy
nazlı
Üye
Üye
nazlı

MesajKonu: Geri: HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII   HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Icon_minitimeCuma Eyl. 05, 2008 3:07 pm

slm canımm...önce kutluyorum konuk seçildiğin için.Nazlıcığım hazır ol sorular geliyoooooo.Öncelikle genetik mühendisi olacağına sevindim bizede faydan olur belkiii Very Happy Very Happy

EWET İŞTE SORULARIM:

1-HAYATTA BAŞARININ SIRRI SENCE NEDİR?
2-OKUMAK İSTEMEYEN BAZI GENÇLERE TAVSİYEN NELERDİR?(bu okuldan kaçanlara ders olur belki) Very Happy (laf yerine gitmiştir umarım)
3-ASLA DEDİĞİN 3 ŞEY NEDİR?
4-VAZGEÇEMEDİĞİN 3 ŞEY NEDİR?
5-SİLMEK ELİNDE OLSAYDI DÜNYADAN VEYA HAYATINDAN SİLEBİLECEĞİN 3 ŞEY NEDİR?
şimdilik yeter galiba soru çokta seni birden bunaltmayım dedim canım Very Happy Very Happy

slm
1 hayatta bence başarının en önemli sırrı düzenli ve disiplinli çalışmak diye düşünüyorum.Very Happy Rolling Eyes
2 bence okumamak bahane olamaz. bence onlar ülkeye faydalı olmak istemeyen gençler bence... ama hayatta hiçbirşey olmadan da yaşanmaz.bunun için mutlaka çalışılmalı diye düşünüyorum...
3 yalan yanlızlık ve kötülük asla yapmam yaptırmam:D Smile
4 ailem dostlarım geleceğim
5 yalan çünkü asla tahamül edemiyorum. kötülük yalanın oluşmasında onemli bir etken çünkü. başka da yok zaten:roll: Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes
önemli deil soru sorabilirsiniz .
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici
igra

Job/hobbies : madem ölüm tek bir defa gelecek,,,ODA neden ALLAH için olmasın...

MesajKonu: Geri: HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII   HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Icon_minitimePaz Eyl. 07, 2008 2:49 pm

BİTANEM BENİM SEN BİTANESİN:356: Rabbim tüm hayatın boyunca yüzünü güldürsün inş... ne sorsam acaba ya Rolling Eyes Rolling Eyes aslında çok şey var ama nazlıcığım peki

1...Hayat feLsefen nedir ?
2...OLmazsa oLmaz gibi takıntıLarın varmıdır

3...hayatta vazgeçilmez olan bişey varmıdır...?

4..senin vazgeçemem dediklerin nelerdir... ?

5.hayallari olmayanın umutları yoktur" bu sözden ne anlarsın....?
https://igra.1forum.biz
gül
Moderatör
Moderatör
gül

Nereden : BOLU

MesajKonu: Geri: HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII   HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII Icon_minitimeSalı Haz. 08, 2010 8:20 pm

beni ne zaman konuk edecen ÜZGÜN üzgünüm üzgünüm Sad

HAFTANIN KONUĞU NAZLIIIIIIIIIIIII
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-