::..İgRa..::
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
::..İgRa..::

Oku.! Yaradan Rabbinin Adıyla Oku...!

AnasayfaAnasayfa  igra Blogigra Blog  PortalliPortalli  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

BİR SÜRE VEDA...

5 posters
YazarMesaj
muco1649
Moderatör
Moderatör
muco1649

Nereden : Bursa

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 11:23 am

SELAMUN ALEYKUM... DEĞERLİ GÖNÜL DOSTLARIM...BİR SÜRE NETTEN UZAK KALMA KARARI ALDIM..

KISAMI SÜRER YOKSA ÇOK UZUNMU ALLAH(C.C)BİLİR....NASİP OLURSA BİR GÜN

MUTLAKA GERİ DÖNECEĞİM...KESİNLİKLE KİMSEYE KIRGINLIĞIM YOKTUR....

BÜTÜN DOSTLARIMA HAKKIM VAR İSE HELAL OLSUN...

HEPİNİZİ ALLAH'A(C.C)AMANET EDİYORUM.....

BİR GÜN GÖRÜŞMEK ÜZERE.........
(formumuzun duyuru bölümü olmadığı için en çok ziyaret ettiğimiz bölümden bir süre
veda ediyorum)
Özür Özür Özür iiii iiii iiii
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici
igra

Job/hobbies : madem ölüm tek bir defa gelecek,,,ODA neden ALLAH için olmasın...

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 12:17 pm

Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad Sad

RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN KARDEŞİM...TABİKİ DÜŞÜNCENE SAYGI GÖSTERİYORUM MUTLAKA BİR BİLDİĞİN VARDIR...YANLIZ ÇOK ÜZÜLDÜĞÜMÜ DİLE GETİRMEMDE SAKINCA VARMI BİLMİYORUM AMA BİZLER BURADAYIZ BİRGÜN OLA BİZLERİN ARASINA GELMEK İSTERSEN SENİ YENİDEN ARAMIZDA GÖRMEK BİZLERİ ÇOK MUTLU EDER ..GÖSTERMİŞ OLDUĞUN DOSTLUĞUN VE KARDEŞLİĞİN İÇİN RABBİM SENDEN VE AİLENDEN RAZI OLSUN..TABİKİ HAK DERKEN BİR KONUŞMANIN BİLE HAKKI VAR HELAL ETTİĞİNİ YAZMIŞSIN BİZDEN YANADA VARSA HAKKIMIZ HELAL OLSUN...YANLIZ ÇOK FAZLA ARA VERME SENİ TEKRAR ARAMIZDA GÖRMEK İSTİYORUZ.........................SEVGİLER...LÜTFEN BİZLERE EN KISA ZAMAZDA SÜPRİZ YAP ....ÇÜNKÜ BAZI DEĞERLER KOLAY BULUNMUYOR SEN .....ŞİMDİLİK GÜLE GÜLE ALLAH'a ISMARLADIK SENİ VE AİLENİ.....RABBİM SİZLERİ KORUSUN RABBİM EVİNİZE SAĞLIK SIHHAT,MUTLULUK BEREKET VERSİN AMİN........ABLAN

ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN
https://igra.1forum.biz
Kubra
CiCi KızLar KLübü
CiCi KızLar KLübü
Kubra

Nereden : yalova

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 6:34 pm

Muco abi nereyeeeeeeeeeeeeee Sad Sad Sad lütfen ben seni çok seviyordum bizi yanlız bırakma..Görmesemde seni gerçekten çok sevmiştim aramıza döneceğin günü iple çekiyorum...Sen bu forumun en iyi abisisin ,tabiki abimden sonra ...sevgiler....Seni sevdiğimi unutma.... Sad Sad Sad Sad
TOPRAK
Moderatör
Moderatör
TOPRAK

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 6:54 pm

muco kardeş sen herşeyin daha iisini bilirsin...üstelemiycem arada gel diye....ama unutma burda senin öz olmasada manevi kardeşlerin:: senin güzel hayırlı paylaşımlarını bekliycek..!!!

ALLAHA emanet ol..
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör
NURUSEMU77

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 7:21 pm

kararını saygıyla karşılıyorum muco kardeş...ama bu kararının kısa süreceğinden eminim.sen gönül dostlarını,güzel paylaşımlarından mahrum etmezsin.varsa hakkımız kat kat helaldir.sen ve ailen ALLAHA emanet olun...kendine iyi bak.inşallah hayırlısıyla görüşürüz birgün bir forum köşesinde........
FORUM SENSİZ NE YAPACAK ŞİMDİ...

En son tarafından Salı Kas. 27, 2007 7:27 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör
NURUSEMU77

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 7:21 pm

ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN
hyr HAYIR HÜZÜN YOK....

Kararını saygıyla karşılıyorum muco kardeş...ama bu kararının kısa süreceğinden eminim.Sen gönül dostlarını,güzel paylaşımlarından mahrum etmezsin.Varsa hakkımız kat kat helaldir.Sen ve ailen ALLAHA emanet olun...
Kendine iyi bak.İnşallah hayırlısıyla görüşürüz birgün bir forum köşesinde.....
...by
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici
igra

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeSalı Kas. 27, 2007 9:51 pm

NURUSEMU77 demiş ki:
ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN ÜZGÜN
hyr HAYIR HÜZÜN YOK....

Kararını saygıyla karşılıyorum muco kardeş...ama bu kararının kısa süreceğinden eminim.Sen gönül dostlarını,güzel paylaşımlarından mahrum etmezsin.Varsa hakkımız kat kat helaldir.Sen ve ailen ALLAHA emanet olun...
Kendine iyi bak.İnşallah hayırlısıyla görüşürüz birgün bir forum köşesinde.....
...by

Evt ama yapım gereği ben böyleyim.... Sad
muco1649
Moderatör
Moderatör
muco1649

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 3:03 am

Selamun aleykum değerli dostlarım... göstermiş olduğunuz layık olmadığım ilgi için Allah(c.c)razı olsun...Biraz yoğunluğum var ama az kaldı hallolacak İnşaallah dualarınızı esirgemeyin ......Artık beraberiz.......
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör
NURUSEMU77

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 1:25 pm

DUALARIMIZ SENİNLE... besmele
muco1649
Moderatör
Moderatör
muco1649

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 8:22 pm

NURUSEMU77 demiş ki:
DUALARIMIZ SENİNLE... besmele

Allah (c.c)razı olsun... SmileSmileSmile
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici
igra

BİR SÜRE VEDA... Empty
MesajKonu: Geri: BİR SÜRE VEDA...   BİR SÜRE VEDA... Icon_minitimeCuma Ara. 07, 2007 9:59 pm

Rabbim yar ve yardımcın olsun...Rabbim gönlünüze göre güzellikler nasip etsin..amin.Dualarımız sizinle sende bu duaya muhtaç kardeşlerini unutma gerçekten bizimde okadar duaya ihtiyacımız varkiiiiiiiii...Mü1minin mü1mine yaptığı dua kabul olur saygılar.......Dualada unutulmamak üzere......... çiçek02

BİR SÜRE VEDA...
1 sayfadaki 1 sayfası