::..İgRa..::

Oku.! Yaradan Rabbinin Adıyla Oku...!

AnasayfaAnasayfa  igra Blogigra Blog  PortalliPortalli  SSSSSS  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
osgee
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:19 pm

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... çiçe çiçek10 iiii iiii iiii papatya papatya papatya papatya papatya papatya papatya1 papatya1 papatya1 papatya1

En son tarafından Salı Ara. 25, 2007 8:23 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Kullanıcı profilini gör
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:20 pm

bana mı? confused

osgee
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:22 pm

Smile ewet
Kullanıcı profilini gör
TOPRAK
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:24 pm

ablam nice hayırlı mutlu yıllara inşALLAH......bu arada sölemeden geçemiycem süper avatarın var.....
Kullanıcı profilini gör
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici

Job/hobbies : madem ölüm tek bir defa gelecek,,,ODA neden ALLAH için olmasın...

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:31 pm

Canısı iyiki varsın çocuklarınla ailenle mutlu ve güzel günlere... iiii iiii iiii iiii iiii

"Ey ızdırap, anladım ki her şey seninle Sen Hakk'a giden yollarda vuslata vesile..
" Vuslat, hudutları "keşke" ile başlayan "ama" ile biten bir uzak diyar artık...
biz yalancı nazarlara kanıp gönüllerin tefsirinde hata ettik...

unuttuk sabır imbiklerinde bekleyiş damıtmayı vefasızlığa yenik düştük...

Kullanıcı profilini gör http://igra.1forum.biz
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:48 pm

osgee demiş ki:
Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye... Unutma ki herkes aynı şeyi yaşıyor. Bu yılın sonunda geriye baktığında umarım "harika bir yıldı" dersin.. Dileğim bugün dilediğin tüm dileklerinin gerçek olması. Geleceğini oluşturacak her yeni gün, bir önceki günden daha güzel, isteklerine uygun ve seni mutlu edecek şekilde olsun! Belki yanında değilim ama bil ki kalbimin en derin yerinde bugünü seninle kutluyorum. Nice yaşlara... çiçe çiçek10 iiii iiii iiii papatya papatya papatya papatya papatya papatya papatya1 papatya1 papatya1 papatya1
teşekkür ederim...hep birlikte inşallah.... C.C ÇİÇ gülümse

NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:49 pm

TOPRAK demiş ki:
ablam nice hayırlı mutlu yıllara inşALLAH......bu arada sölemeden geçemiycem süper avatarın var.....
amin...sağol canım...hep birlikte....ayrıca avatar sana özel bugün için...yarın değişicem.... Very Happy

NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ara. 25, 2007 8:51 pm

igra demiş ki:
Canısı iyiki varsın çocuklarınla ailenle mutlu ve güzel günlere... iiii iiii iiii iiii iiii
amin.inşallah...hepimizin duası bu...allah hepimize mutlu güzel günler nasip etsin...ecmain... iiii

ebvaa
Aktif Üye
Aktif Üye

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Çarş. Ara. 26, 2007 3:35 pm

AŞK TADINDA BESMELE BOYUNDA HAYIRLISINDA DAHA HAYIRLISI BİR HAYAT DİLİYORUM...

gülümse
Kullanıcı profilini gör
igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Çarş. Ara. 26, 2007 6:49 pm

Özel Doğum Günü Şarkısı nurusemuya http://youtube.com/watch?v=7NYuNFaYOXU&feature=related Hem komik hem güzel...

Buda ikincisi iksinide dinleeeeeeeeeeeeeeeeeee nurusemu sanaydı bu şarkı hediyeeeeeeeeeee Doğum günün tekrar kutlu olsun...

http://www.youtube.com/watch?v=Dsb5R7y5_d4&NR=1

"Ey ızdırap, anladım ki her şey seninle Sen Hakk'a giden yollarda vuslata vesile..
" Vuslat, hudutları "keşke" ile başlayan "ama" ile biten bir uzak diyar artık...

şevval,dua_54
Aktif Üye
Aktif Üye

Nereden : sakarya

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Çarş. Ara. 26, 2007 7:11 pm

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN....! MSJ LARDAN ANLAŞILAN SİZ DE BİR ANNESİNİZ RABBİM AİLENİZLE BİRLİKTE MUTLU BİR YAŞAM NASİP ETSİN,İNŞALLAH....!

NİYE DOĞDUN,
BAŞIMIZA BELA OLDUN ,
ŞAKA ŞAKA.....
İYİKİ DOĞDUNUZ...!

Henüz sizi tanımıyorum ama lütfen bu güzel espirili kutlamama msj mı kabul ediniz.... sağlıcakla
Kullanıcı profilini gör
BeyazKalem
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Nereden : bursa

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Çarş. Ara. 26, 2007 10:31 pm

Doğum gününz kutlu olsun. Daha nice senelere ailenizle birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaşmanız temennisiyle. Yeni yaşınız hayırlı olsun.
gülümse
iiii
Kullanıcı profilini gör
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Perş. Ara. 27, 2007 12:01 am

ebvaa demiş ki:
AŞK TADINDA BESMELE BOYUNDA HAYIRLISINDA DAHA HAYIRLISI BİR HAYAT DİLİYORUM...

gülümse
C.C TEŞEKKÜR EDİYORUM EVBAA....HEPİMİZE İNŞALLAH....BU DA BENDEN SİZE güll 1 ALLAHA EMANET OLUN.

NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Perş. Ara. 27, 2007 12:03 am

igra demiş ki:
Özel Doğum Günü Şarkısı nurusemuya http://youtube.com/watch?v=7NYuNFaYOXU&feature=related Hem komik hem güzel...

Buda ikincisi iksinide dinleeeeeeeeeeeeeeeeeee nurusemu sanaydı bu şarkı hediyeeeeeeeeeee Doğum günün tekrar kutlu olsun...

http://www.youtube.com/watch?v=Dsb5R7y5_d4&NR=1
İGRACIĞIM İYİCE ŞIMARTTIN BENİ...HEDİYELERE BOĞDUN...SAĞOL CANIM....HARİKA BİR ARKADAŞ VE HAYIRLI BİR DOSTSUN.ALLAHA EMANET OL. çiçek03

NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Perş. Ara. 27, 2007 12:07 am

şevval,dua_54 demiş ki:

DOĞUM GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN....! MSJ LARDAN ANLAŞILAN SİZ DE BİR ANNESİNİZ RABBİM AİLENİZLE BİRLİKTE MUTLU BİR YAŞAM NASİP ETSİN,İNŞALLAH....!

NİYE DOĞDUN,
BAŞIMIZA BELA OLDUN ,
ŞAKA ŞAKA.....
İYİKİ DOĞDUNUZ...!

Henüz sizi tanımıyorum ama lütfen bu güzel espirili kutlamama msj mı kabul ediniz.... sağlıcakla
ESPİRİYİ SEVERİM..İTİRAF ETMEK GEREKİRSE BENDE BİRAZ MUZİPİM. Very Happy
GÜZEL DİLEĞİNİZE AMİN DİYORUM...CÜMLEMİZ İÇİNDE TABİİ. C.C BUDA BENDEN SİZE çiç

NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Perş. Ara. 27, 2007 12:09 am

BeyazKalem demiş ki:
Doğum gününz kutlu olsun. Daha nice senelere ailenizle birlikte sağlıklı mutlu ve huzurlu bir şekilde ulaşmanız temennisiyle. Yeni yaşınız hayırlı olsun.
gülümse
iiii
C.C TEMENNİNİZİ YÜCE RABBİM KABUL EDER İNŞALLAH...CÜMLEMİZE DE NASİP EDER İNŞALLAH. çiçe BU DA SİZE....

BeyazKalem
Gelişmiş Üye
Gelişmiş Üye

Nereden : bursa

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Perş. Ara. 27, 2007 12:12 am

Teşekkür ederim. Allah hepimizden razı olur inşallah. Hayırlı geceler.
Kullanıcı profilini gör
NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Perş. Ara. 27, 2007 12:13 am

HAYIRLI GECELER S.A

igra
Genel Yönetici
Genel Yönetici

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Cuma Ara. 26, 2008 10:34 am

UNUTTUĞUMU SANDIN AMA BAK YANILDIN:-) Nurusemu cnm arkadaşım BİNLERRRRRRRCE ÖPÜCÜK VE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM SANA NiCe MuTlU yIlLaRa ayrıca igra forum ailesinle ikinci yaş gününde nice mutlu senelere ailelnele huzurlu sağlıklı günler dilerim cnm arkadaşım....
güll

Ne kadar yasadigin degil nasil yasadigindir önemli olan.Dogum günün kutlu mutlulugun Nisan yagmuru kadar bol olsun, her günün en mutlu günün olsun.Daha nice mutlu yillara, iyiki dogdun... çiçek7 çiçek7 çiçek7 çiçek7
slm

NURUSEMU77
Moderatör
Moderatör

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Salı Ocak 27, 2009 11:24 pm

igra demiş ki:

UNUTTUĞUMU SANDIN AMA BAK YANILDIN:-) Nurusemu cnm arkadaşım BİNLERRRRRRRCE ÖPÜCÜK VE SEVGİLERİMİ GÖNDERİYORUM SANA NiCe MuTlU yIlLaRa ayrıca igra forum ailesinle ikinci yaş gününde nice mutlu senelere ailelnele huzurlu sağlıklı günler dilerim cnm arkadaşım....
güll

Ne kadar yasadigin degil nasil yasadigindir önemli olan.Dogum günün kutlu mutlulugun Nisan yagmuru kadar bol olsun, her günün en mutlu günün olsun.Daha nice mutlu yillara, iyiki dogdun... çiçek7 çiçek7 çiçek7 çiçek7
slm

TEŞEKKÜR EDERİM KANKİİ...NİCE YILLARA HEP BİRLİKTE İNŞALLAH... dua

Sponsored content

MesajKonu: Geri: DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77   Bugün 1:30 pm

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN....................nurusemu77
Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hep bir umudun olsun..
» SİLAMFM'İN DOGUM GÜNÜ KUTLU VE MUTLU OLSUN